قهوه چی افشا ميکند!!

مدتیه زیر درخت گیلاس خبری نیس. راستش برای ما که هروقت از کارای روزمره این قهوه خونه یا به عبارت امروزیها کافی شاپ خسته میشدیم اولین کارمون این بود که یه استکان چایی بگیریم دستمون و راهمونو بکشیم و بریم زیر درخت گیلاس پاهامونو رو هم بندازیم و مطالب 1 روز و 1 ساعت و 13 دقیقه ای بخونیم!!!! دیر به دیر آپدیت شدن این وبلاگ یه جورایی شبیه تنگی نفسه!!! <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

دیشب وقتی برعکس عادت همیشگی زیر درخت گیلاس نرفته میخواستم بخوابم و خوابم نمیبرد!!! رفتم تو فکر که علت این دیر به دیر آپدیت شدن چیه. از اونجایی که ما توی کشف جرایم و مبارزه با تروریسم دولتی و غیر دولتی و جهانی هم دستی بر آتش داریم و همین الان چن تا پذیرش توپ از اینترپل برامون اومده ولی محل نمیدیم و یه جورایی مایه های کارآگاهی هم داریم، در طرفه العینی تونستیم دلایل این موضوع را تشخیص بدیم.

 و اما داستان:

چند هفته پیش یکی از ماموران سابقه دار القاعده که از سالیان پیش طرح دوستی و همشاگردی گری! با نویسنده اولیه این درخت گیلاس ریخته بود با طرح و نقشه قبلی و با اشاره مستقیم شخص اسامه بن لادن با پرداخت پولهای گزاف و جعل اسناد عازم محل استقرار درخت گیلاس شد. ماموریت اصلی این مامور ریختن نفت در پای این درخت گیلاس بود. محموله نفت در یک آفتابه پلاستیکی قرمز رنگ پرتابل جاسازی شده بود و به دلیل وزن حجمی سنگین نفت باعث سنگینی بیش از حد بارهای این مامور که از اینجا با نام مستعار ح از او نام میبریم شد. ماموران فرودگاه ناکازاکی ژاپن با توجه به سنگینی نامتعارف بار این مسافر به او مشکوک شدند و مسیر و مقصد او را جویا شدند. با وجود آنکه این مسافر برای سفر از منامه بحرین به انگلستان مسیر کراچی-سنگاپور-ناکازاکی-لوس آنجلس-تورنتو-مادرید-لندن را انتخاب کرده بود ولی با توجه به اینکه شرکت هواپیمایی او شرکتی عربی به نام خطوط هوایی بحرین بود با توجه به عرب بودن کارکنان این شرکت، ماموران ژاپنی انتخاب چنین مسیری را برای ح از سوی عربها طبیعی دانستند. همین موضوع باعث شد تا ح از این خطر جان سالم به در ببرد.

دومین مشکل در فرودگاه مادرید پیش آمد که ماموران فرودگاه به ظاهر برافروخته و غیر طبیعی ح مشکوک شده بودند. در ابتدا با توجه به نزدیکی مسیر پروازهای ح به آمریکای جنوبی امکان حمل مواد مخدر بصورت بادی بگر را مطرح کردند ولی در معاینات و ازمایشات پزشکی که از نامبرده به عمل آمد تنها مشکل مشاهده شده اتساع غیر طبیعی مثانه بود که به حساب سنگ یا سرطان مثانه گذاشته شد. به هر حال ح از ترس لو رفتن برنامه و نقش بر آب شدن نقشه تروریستی القاعده حاضر نشد لحظه ای وسایل خود را ترک کند و با همان وضعیت تا فرودگاه لندن!! رفت.

در فرودگاه لندن یکی دیگر از ماموران پرسابقه القاعده که مدتها با عناوین مختلف نظیر نمکی، آفتابه فروش، آب حوض کش، نفتی، کارشناس نفتی، مدیر نفتی،... در کشورهای منطقه به خالی کردن جیب و چاه نفت عربها و عجمها مشغول بود و در واقع مامور مخفی و مرکزی القاعده در غرب اروپا بود با توجه به اهمیت عملیات و فوق سری بودن آن در فرودگاه به دیدار او آمد و وی را به یکی از خانه های امنی که در سالهای قبل از 11 سپتامبر توسط ملا محمد عمر برای توسعه حوزه های غربی القاعده خریداری شده بود برد. ح از همانجا فعالیتهای تخریبی خود را آغاز کرد و طرح آفتابه پرتابل را به صورت یک ویروس اینترنتی در قالب ایمیل در آورد. طرح آفتابه پرتابل به دلیل ویژگیهای تکنولوژیک و نوآوری بدیع سریعا در جهان منتشر شد و اخبار مربوط به ان از طریق ایمیل به تمامی علاقه مندان رسید. ح سریعا شرکتی به نام شرکت تهیه و توزیع آفتابه پرتابل تاسیس نمود و به عنوان ویزیتور آفتابه پرتابل در اروپای متحد و انگلستان مجوز فعالیت گرفت.

یک منبع موثق که نخواست نام او فاش شود اعلام کرد ح در یک فرصت غافلگیر کننده به عنوان ویزیتور آفتابه به درخت گیلاس معروف نزدیک شده و در یک چشم به هم زدن محموله آفتابه را در پای درخت گیلاس خالی کرده است. علت کم کاری درخت گیلاس در هفته های اخیر بنا بر این گزارش آلودگی مفرط ناحیه با نفت عنوان شده است.

حال باید منتظر ماند و آپدیتهای بعدی این وبلاگ را دید. اگر مطالب بعدی این وبلاگ بوی نفت داد معلوم خواهد شد که پروژه آفتابه پرتابل بن لادن موفق شده و وبلاگ گیلاس باید به نام دیگری مثل زیر درخت گلابی یا زیر درخت هلو تغییر نام دهد. راه حل دیگر آن است که با همکاری ام شش یا ترجیحا ام یک!! از شر این مامور مرموز القاعده که با نام مستعار ح به این کشور وارد شده خلاص شد. به هر حال از ما گفتن بود. تو خواه از سخنم قند گیر و خواه ملاط!!

 

/ 3 نظر / 6 بازدید
جارچی

چه تخیلی!!!!

ح

من تکذیب می کنم هر گونه آشنایی با این ایادی افشاگر بن لادن ، استکبار جهانی ، و همچنین هرگونه استفاده مجاز و غیر مجاز از آفتابه را.

آیدا

ديری ديريرينگ ديری ديريرينگ