آمد.....چه خوش آمد

چند روز پيش شنيدم که عده ای وبلاگی تهيه کرده اند و قرار است از آقای خاتمی خواهش کنند تا در آن وبلاگ بنويسند. نام وبلاگ هست: مردی با عبای شکلاتی. امروز دوستی عزيز نامه ای فرستاده بود و خبر داده بود که وبلاگ به راه افتاده است. سر زدم. متنی به قلم آقای خاتمی نوشته شده بود. هنوز مطمئن نيستم که ماجرا کاملا صحت داشته باشد. اميدوارم درست باشد. خوشبختانه وبلاگ روز به روز جای خود را بيشتر و بيشتر در جامعه ما باز ميکند و به يک وسيله ارتباطی ساده و البته کارا تبديل ميشود. من اين موضوع را به فال نيک ميگيرم و به سهم خودم ورود آقای خاتمی را به وبلاگستان و جرگه وبلاگ نويسان خوشامد ميگويم. آری آمد....و چه خوش آمد.

 

اضافات: مثه اينکه بحث جديه. بی بی سی و سايت ابطحی هم در موردش نوشته اند. راستی وبلاگ رو هم نشريه چلچراغ بهش کادو داده!

/ 9 نظر / 11 بازدید
فوتچي

خيلی جالبه. حتما بهش سر می زنم. از وبلاگ ابطحی که خوشم آمد و مرتب آن را می خوانم. کلا وبلاگ اينگونه آدمها جالب است !‌

طیبه

خوندمش. آره ديگه خاتمی هم بيکار شده ، اومده وبلاگ بنويسه:D

Fati

من هر چی فکر کردم ديدم کامنت فقط ميتونم بش بگم دوست دارم:)

siavash

سلام. ميخواستم بگم من هم اين وبلاگو ديدم اما نميدونم راسته يا نه . در ضمن وبلاگ جديدی توی سيستم وبلاگسايت راه انداختيم که آدرس وبلاگ من از اين به بعد اونجاست : faranevis.com/siavash سياوش

hamed

سلام خسته نباشی اين جا وبلاگ خاتمی کاملن جای خودش رو خيلی سريع باز کرده.اگه درست رفتار بشه مطمئن باش خیلی به معادلات امروزی تاثیر گذار میتونه باشه.

zita

سلام.من هم به اين وبلاگ سر زدم.آنقدر تعداد کامنت ها زياد بود که يک کميته٫از آن نوع که آقای احمدی نژاد دارند٫نياز هست تا بتوانند آنرا بررسی کنند.

mehdi

salam hale shoma khobe man webloge shoma ra didam mikhastam age momkene webloge ma ra ham begozarid to weblogeton mamnon misham

شنگول ومنگول

دوست عزيز شما فکر کردی که دل همه دل دل اين آقايان کا گله برای روز بيکاريشو کار مي خواند شاد باشيد

خاطره

چه اسم با حالی! حتما بهش سر می زنم