انتظاری که ارزشش را داشت.

سلام. ستاره و آيدای عزيز از راهنماييتان ممنونم. اميدوارم ديگر شاهد اينگونه فجايع!! نباشم!!! راستش را بخواهيد مطلب هنوز منتظرم در مورد دوستی بود که بسيار عزيز بود و هست و در بم زندگی ميکرد. اخبار ضد و نقيضی در مورد او شنيدم و آنروز يک نفر به من خبر داد که به احتمال قوی او نيز رفته است...بسيار غمگين شدم. چرا که مدتها بود به او تلفن نزده بودم و امروز و فردا کرده بودم. از خودم خجالت ميکشيدم و کمی هم از دست خودم عصبانی بودم.....والبته هنوز منتظر بودم. خوشبختانه چند روز ژيش يکی از دوستان مشترک ما به من خبر داد که مسعود سالم است و اگرچه هنوز صدايش را نشنيده ام ( و اکنون بيش از هر زمانی مشتاق شنيدن صدای او بخصوص درود گفتنش به جای سلام هستم) ولی همين که خيالم راحت است که سلامت است بسيار خرسندم......به هر حال اگرچه پاک شدن مطلب حالگيری بود ولی خبر سلامتی او همه را يکسره جبران کرد.

دوست دارم مطلبی هم در پاسخ به نويسنده وبلاگ تنت به ناز طبيبان.. در مورد رابطه فقر و غير ايمن بودن خانه ها بنويسم. در همين چند روز اعلام شد که رعايت استانداردهای لازم برای ايمنی در برابر زلزله تنها ۵ درصد به هزينه ساخت مسکن می افزايد. با توجه به اينکه هزينه ساخت بخش کمی از هزينه مسکن را شامل ميشود به نظر نميرسد فقر مادی نقش زيادی در اين زمينه بازی کند. آنچه پر رنگتر به نظر ميرسد همانا فقر فرهنگی و بی اطلاعی و نا آگاهی مردم است.

/ 3 نظر / 7 بازدید
آیدا

خوشحالم هم بابت رفع مشکل و هم سلامت دوستت. در مورد مطلب آخر به نظر من حتی اگر مشکل فقر باشد باز هم ثابت نميشود که کوتاهی ها و عملکرد نادرست بعضی از ما در فقر خودمان يا ديگران بي تاثير است. به هر حال فقر فرهنگی٬فقر مالی و علمی و ... هم به دنبال دارد. و بديهيست که تا فقر فرهنگی نباشد يک حکومت نالايق قادر به ادامه حياتش نخواهد بود

عشق شمال (اهالی دل پاک)

مطالبت خيلی تا ثير گزار بود ؟؟؟؟؟ راستی به ما هم حتما یه سری بزن چون تولدم نزدیکه(23دی) داری میای یه دو بیتی عاشقونه هم برام بیار فراموش نکنی ها >>> ته ره خنا بدون <<< با بای ...!!!

ستاره

حق باشماست... قبلا هم حوادثی مثل سيل و زلزله زياد داشته ايم اما اين يکی حکايت ديگری شد... از سلامتی دوستتان خوشحالم... موفق باشيد.