اين يک اقدام ملی است!

چند روز پيش يک ايميل دريافت کردم که برای يک اقدام جالب و ملی دست به دعوت ساکنين اينترنت زده بود. شايد شما هم اين ايميل را دريافت کرده باشيد.

ميدانيد که گوگل يکی از سايتهای بسيار پر بيننده است که روزانه بيش از ۳۵۰ ميليون بيننده دارد. گوگل در موقعيتهای مختلف لوگوی خود را که همان آرم گوگل در بالای صفحه است تغيير ميدهد و به مطالبی در مورد موضوع لينک ميدهد. اين کار باعث ميشود بينندگان گوگل با مناسبت مذکور بيشتر آشنا شوند. سال پيش لوگوی گوگل در روزهای عيد در صفحه گوگل فارسی به هفت سين آراسته شده بود. 

بانيان اين اقدام از تمامی ايرانيان ميخواهد تا برای گوگل ايميل بفرستند و از آنها بخواهند تا برای امسال هم لوگوی نوروز و هفت سين در صفحه گوگل ظاهر شود. برای مشارکت در اين کار به اينجا برويد و ايميل خود را وارد کنيد.

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حمید

سلام خیلی جالبه من هم این ایمیل گوگل را امضا کردم عزیز/ موفق باشی/ راستی وبلاگ من درباره ایرانیان خارج از کشوره خوشحال میشم نظر بدی

جهانگرد مسافر

سلام. بعد از هندو ستان ، نوبت کلاردشت ، بهشت ايران است. منتظر آمدن شما هستم. من هم رفتم به اونجائی که شما گفته بوديد

aminmoj

خيلی کار باحالی بود. منم از همينجا سابميت کردم.

محمد م

سلام . باز هم با دو غزل به روزم . بهم سر ميزنی ؟

Fati

ما قبلاْ اقدام نموديم:)

siavash

سلام. خيلی از دستت ناراحتم بابا وقتی به روز ميکنی يه خبر به من بيچاره بده. نکنه تو هم شدی خاطراتچی که اصلا تحويل نميگيره؟؟؟ به هر حال من با هر چی آدرس ايميل که داشتم براشون اين درخواست رو فرستادم در ضمن به همه دوستان هم ميگم. ممنونم از متنت سياوش

raha

سلام. خيلی از لطفتون ممنونم. هر کس به نوعی غافلگيرم کرد. ممنون...

احمد

سلام من هم ايميل خود را وارد کردم و هم با اجازه شما اين مطلب را در وبلاگم گذاشتم