بازی يلدا در وبلاگستان

ناشناس عزیز مرا به بازی یلدا در وبلاگستان دعوت کرده است. ضمن تشکر از ناشناس، برای کسانی که در مورد بازی نمی‌دانند بگویم که در این بازی هر کسی ۵ نکته را که خوانندگان وبلاگش در مورد شخصیتش نمی‌دانند در وبلاگش می‌نویسد و ۵ بعد  نفر وبلاگ نویس دیگر را که مشتاق است در موردشان بیشتر بداند، به بازی دعوت می‌کند و قس علی هذا.

اما نکاتی در مورد قهوه‌چی:

۱. من عاشق فصل بهار هستم. از تابستان خوشم می آید. پاییز مرا غمگین میکند و از زمستان بدم می آید.

۲. تا ۱۹ سالگی خورشت قیمه، بادمجان و کدو را دوست نداشتم و لب نمیزدم!.... الان عاشق تمام خورشت‌های ایرانی هستم.

۳. نه قرمز و نه آبی. فقط برق شیراز. مربی هم فقط غلام پیروانی. بحث هم نباشه. جدول لیگ رو هم به رخ من نکشید تاثیری نداره!

۴. در طول تحصیل همیشه کوتاه قد ترین دانش آموز کلاس بودم و جایم ردیف اول کلاس بود. توی ورزش هم همیشه بهم ارفاق می‌کردند تا نمره آبرومندی بگیرم!

۵. زیاد اهل فیلم نیستم ولی توی فیلمهای خارجی لئون، ماتریکس و کارهای کشلوفسکی و توی فیلم‌های ایرانی هامون، کارهای علی حاتمی و کارهای مخملباف مثل عروسی خوبان، هنرپیشه و ناصرالدین شاه آکتور سینما را دوست دارم. توی سریالها هم کارهای مسعود رسام و سریال لبه تاریکی الان توی ذهنم هست.

دوست دارم وبلاگهای دیوید جکوب، هاپوتی، زلال مثل آب، نگاهی از دور، و شبی از شبها (هر دو نویسنده) را به بازی دعوت کنم. امیدوارم همگی دعوت مرا بپذیرند.

نکته هلندی: گفته میشود در هلند بیش از هر کشور دیگری در اروپا نگهداری سگ در منزل مرسوم است. اصولا کمتر خانواده هلندی را میتوان پیدا کرد که حیوان خانگی نداشته باشد. در مورد مزایای نگهداری سگ عقاید مختلفی شنیدم. جالبترین آنها این بود که:« اگر یک زوج بتوانند یک توله سگ را بزرگ کنند حتما از پس بزرگ کردن کودکشان هم بر‌می‌آیند!!» راستش این را که شنیدم مانده بودم چی جواب بدم. فقط ابروهام رو بالا انداختم و سرم را به علامت تعجب و تایید تکان دادم! آخه شما بودید چی می‌گفتید؟

پی نوشت (چند روز بعد): به تقلید از آن پیر فرزانه که روز چراغ در دست گرفته بود و گرد شهر میچرخید من هم بعد از رواج بازی یلدا در وبلاگستان اینترنت اکسپلورر در دست گرفته ام و گرد وبلاگستان میگردم و اعترافات میخوانم ولی دریغ از یک انسان سالم!! راستی بعضی از این اعترافات خیلی تکان دهنده است!

/ 66 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
۳۰

قهوه چی کجای کدوم پس پناوی قايوم شودي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سايه

سلام معلوم ميشه کجا هستی؟ چرا آپ نمی کنی؟ در ضمن... عيد غدير مبارک

رها

سلام. جديدترين اتفاق در حوزه فيلترينگ. با فیلتر نموددن سایت http://groups.yahoo.com کليه گروههای ياهو (از جمله اندیشه ایرانی) را به جمع سايتهای فيلتر شده افزود. باعث تاسف است.

شيرين و شيوا

کجايی ؟ خيلی خوشحاليم که تو هم آپ نکرده ای و بالاخره خياط تو کوزه افتاد ! در ضمن نمی خوای بيای ببينی ما ۵ نکته چی نوشتيم ؟

سايه

ای بابا کجايی؟

دويد جکوب

من که دعوت محبت آمیز شما رو اجابت کردم و متن رو نوشتم و خودت هم امدی و سری زدی٬ ولی معلوم نيست که کجا هستی و چه می کنی که يه بيست روزی هست به سراغ اين وبلاگ نيامده ای٬ من تازه می خواهم قهوه خانه( همان کافی شاپ) رازميک را راه اندازی کنم و اگر رسم قهوه چی ها اينقدر تاخيير هست بگو تا بدانم......

saba

سلام . البته منظورتون رو از آدم سالم نفهميدم . همه انسانيم و انسانها هم هميشه اشتباهاتی دارند ولی به قول يکی از دوستان من خيلی ژاستوريزه اعتراف کردم . خوب من خيلی اشتباهات دارم و داشتم . به قوله شما وقتی مرورشون ميکنم ميبينم که نه ما هيچ کدوممون سالم و عاری از گناه و اشتباه نيستيم . ولی خوب من سعی ميکنم دی يه سری اشتباهاتم رو تکرار نکنم

saba

راستی درباره رسم و رسومات پرهزینه در ايران نوشتم . همه حرفامم تکراريه . ولی ا دوست داشتی بدونی کدوم حرفا رو ميگم تشريف بياوريد

هستی

سلام . من اومدم با این خیال که شما دیگه یه مطلب دارید ولی انگار سرتون شلوغه منم در یه فرصت کم یه مطلب گذاشتم . منتظر نظرات دوستان .