ستاره های پارسی

امروز عصر اولين مسابقه تيم ملی در جام جهانی ۲۰۰۶ است. ايرانيان تمام جهان برای پيروزی اين تيم دعا ميکنند. گرچه در مقابل تيم قدرتمندی مانند مکزيک شانس ايران چندان زياد نيست ولی به ياد حرفهای ايويچ می افتم که سال ۱۹۹۸ و در شرايطی که ايران با آلمان همگروه شده بود گفت: اگر ايران و آلمان ۱۰ بار مسابقه دهند حداقل يکی دو بار شانس برد با ايران است. ما سعی خواهيم کرد همان بازی را در جام جهانی ارايه دهيم. به زبانی ديگر پيروزی در فوتبال هيچگاه دور از دسترس هيچ تيمی نيست. خصوصا تيم ايران که هميشه به نتايج غير منتظره شهره است.

 

پيروزی تيم ايران آرزوی همه ماست ولی اگر بخت با ما يار نبود هم نبايد ناراحت شد. تيم مکزيک يکی از ۱۰ تيم برتر دنياست و حتی تا جايی که می دانم در رده بندی فيفا بالاتر از پرتقال قرار ميگيرد. بايد منتظر ماند و ديد تا کداميک از پرچمهای سه رنگ سبز و سفيد و قرمز برنده ميدان خواهد بود. ايران يا مکزيک؟ (توضيح: پرچم هر دو کشور از همين سه رنگ تشکيل شده است.)

بعد از بازی اگر فرصتی و حالی بود ادامه اين مطلب را مينويسم ! اين مطلب هنوز کامل نيست. متاسفانه ما اينجا بايد مسابقه را دو ساعت ديرتر ببينيم چون امکان پخش بازی به صورت مستقيم از طريق ماهواره وجود ندارد.

به اميد پيروزی ايران.

/ 6 نظر / 9 بازدید
Fati

به اميد پيروزی

هاپوتی

سلام. خوب نتيجه ی مسابفه هم که معلوم شد. فکر نميکنم زياد منتظر برد بوده باشيم. به نظر من باخت يه بر سه هم زياد بد نيست انشالله بعديا بهتر باشه

هستی

آنچه که از باخت بیشتر دل آزار بود اهمیت ندادن تیم ما و تماشاگران ایرانی برای خواندن سرود ایران بود بنظر من این مسائل گاهی از برد وباخت مهمتر می شود .

مهدی حاجيان

دايی گند همه چيز رو دراورده.... من لينکتون ميکنم اجازه هست

طيبه

من بعد از بازی دارم اينو می نويسم . باختيم ديگه