سيب عمر

شده تا حالا حين کار مثلا وقتی حسابی ميخه يه متن مهم روی صفحه کامپيوتر شدين يا وقتی سرتون حسابی گرمه برنامه تلويزيونه يه ليوان چايی دستتون بگيرين و جرعه جرعه بنوشين؟ يا يه سيب رو بگيرين دستتون و گاز بزنين. در همون حال غرق کار هم باشين؟ اگه واقعا توی کار غرق شده باشين حتما براتون پيش مياد که يهو يه نگاهی به سيب بياندازين و ببينين که سيب تموم شده و شما دارين هسته هاش رو گاز ميزنين! يا يه نگاهی به ليوان خالی شده از چايی بياندازين و بگيد راستی من کی چايی ام رو خوردم؟ شما رو نميدونم ولی اينجور اتفاقات برای من زياد پيش مياد. حالا منظورم از اين مقدمه چی بود؟ گاهی آدم ميشينه با دقت و وسواس و حتی با انگشتاش هفت هشت بار از آخر به اول يا از اول به آخر می شماره و باز باور نمی کنه که اينقدر از عمرش گذشته باشه!! راستی چه زود ميگذره! فکر نميکنيد عمر ما هم مثه همون سيب است؟ که يه وقت سرمون جای ديگه گرم بشه و يهو بدون اينکه فهميده باشيم چشم باز کنيم و ببينيم چيزی ازش نمونده و داريم هسته هاش رو گاز ميزنيم؟

 

پی نوشت: اگه ميخواين در مورد آنفولانزای مرغی يا بهتر بگويم پرندگان که اين روزها زياد در مورد آن صحبت ميشود بيشتر بدانيد اين مطلب را از دوست عزيزم حامد بخوانيد.

/ 20 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شنگول ومنگول

دوست عزيز کسی که سيب گاز می زند اگر تلويزيون تماشا کند بخصوص زمان پخش فوتبال چنانچه حريف گل بزند هيجان زده شده سيب را تند تند گاز می زند و سيب عمرش زود تمام می شود. سالم باشيد.

zita

سلام.اگر آن سيب کرم خورده نباشد٫مهم نيست که چشم باز کنيم و ببينسم که داريم هسته هايش را داريم ميخوريم.چه بهتر.

طیبه

اينجا آدمو ياد دفتر مشق ميندازه :دی

Fati

آپديت کن خوب!

جهانگرد مسافر

سلام جالب بود. اگه ميشد حساب کنيم ببينيم چند سيب تا به حال خورديم ، خوب بود.مگه نه؟

majid

سلام. براي من مشابهتي كه در رفتارهاي مذهبي اين دو جامعه وجود دارد خيلي شگفت انگيز و جالب بود. از پنجره اي كه از آن سو به روي ما باز كرده ايد متشكرم. در مورد عكاسي من بيشتر به صورت تجربي كار كرده ام. پيشنهاد مي كنم كتاب تكنيكهاي كادربندي در عكاسي كه شامل حدوا 180 تكنيك در اين زمينه است بخريد و بخوانيد. خيلي مي تواند مفيد باشد. به عنوان مثال يكي از نكات مهم تقسيم محور افقي يا عمودي يا قطرهاي كادر به سه قسمت است. به قسمتهاي يك و سه اين تقسيم بندي ناحيه طلايي گفته مي شود كه سوژه در ميان آنها زيباتر و جذابتر به نظر خواهد رسيد. به عنوان مثال اگر سهم اسمان در عكسهاي شما نبايد از يك سوم بيشتر بشود. نكته دوم عمق بخشيدن به سوژه است. به نظر من بهتر بود براي سوژه هاي زيبايي كه شما از انها عكس گرفته ايد يك پيش زمينه از درخت يا اشياي بي جان قرار مي داديد آنگاه عكستان عمق و جذابيت پيدا ميكرد. و دهها نكته از اين نوع كه آن كتاب مي تواند شما را خوب راهنمايي كند.

majid

در مورد مطلب جديدتون با شما موافقم. گمشده همه ما تمرکز است. بی تمرکز از هيچ چيزی لذت نمی بريم.

شایا

سلام حسابی ارايشگاه اونجا گرونتر از اينجاستها من اپ کردم مطلب وانيل در هند رو حتما بخون بای

کرچک

سلام قالب وبلاگ خيلی خوب شده . اما راجع به سيب مهم اينه که از خوردن سيب لذت برده باشيم و گرنه بالاخره سيب عمر هرکس تمام ميشود . موفق باشيد

حامد

سلام.امیدوارم همه آدم ها در قضاوت هاشون منصف باشن