گذر عمر

دارم از اونطرف خط آخرین اخبار کنکور امسال رو میشنوم:

- حسین پسر فلانی هم .........

- کی؟

- {توضیحات در مورد فرد مورد نظر}

اینطرف خط چشمان من گشاد شده. دهانم به حالت متعجب و کاملا گرد در آمده. این آقا پسری که صحبتش بود را آخرین بار که دیده بودم شیر میخورد! هنوز همان تصویر از او در ذهن ام بود! باور اینکه امسال کنکور داده برایم سخت بود!

با خودم فکر میکنم چه زود گذشت. انگار همین دیروز بود. باید ۱۶ یا ۱۷ سال از آن دوران گذشته باشد. چقدر عمر ساده و آسان میگذرد. آنقدر آسان که باور آن مشکل است.

/ 24 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرام

ديار مهر ( وبلاگ جمعي از وبنويسان) در اعتراض به جنايات رژيم صهيونيستي و سكوت مجامع بين المللي بيانيه اي تنظيم كرده است و قصد دارد آنرا به مجامع بين المللي ، سازمانها ، خبر گزاريهاي داخلي ،غربي ،عربي و... ارسال كند. باحضوردر ديار مهر و امضاي اين بيانيه ضمن تبادل لينك باما نام خود را به عنوان معترض وقايع اخير اعلام نماييد چنانچه مايل باشيد ميتوانيد در وب خود اتحاد وبنويسان را منعكس كنيد پيشاپيش از حضور آگاه وجدانتان در اين حركت جمعي سپاسگزاريم

Fati

ديگه نگمم خودت ميدونی

samina

موافقم. زمان مثل برق و باد ميگذره. يادمه چند ماه پيش هم که من رفته بودم کرمانشاه و سری به دانشکده زدم همين احساس رو داشتم. يادمه نوشتم که ۱۱ سال چه زود گذشت و انگار همين چند ماه پيش بود که دانشگاه قبول شديم. در ضمن بايد قبول کرد که پير شديم بابام جان.

Fati

Reسک سکضمناً این ثمینا خیلی نجیبه ببین اصلاً صداش درنیومد

من و تو ( تو)

زمان به سرعت می گذره. و اين عمر ماست که داره به سر مياد.

شيرين

جالبه منم وقتي اين خبر را شنيدم باورم نشد و با اصرار به مامان مي گفتم كه اشتباه شنيدي لابد خواهرش را گفتند شما اشتباه شنيدي اما بعد فهميدم خواهرش الان سال آخر دانشگاهه!‌ بعد با شيوا به اين نتيجه رسيديم كه چقدر از همه بي خبر هستيم.

رامين

سلام. مطالبتون جالبه. کاها جای تفکر داره.بخصوص مطلب در مورد مهاجرت.در ابن زمینه من میخواستم بگم که خیلیها مجبور به مهاجرت هستند که شما از قلم انداختین. آپم سر بزن. منو لينک نميکنين؟ من خيلی وقته لينکتون کردم...

sara

سلام من اپم

Fati

اين پينگه الکيه يا ايراد از گيرنده منه؟ راستی مسنجر نه کامنت دونی ثمينا ياد نره